رایتینگ آیلتس

دسته‌بندی: مقالات
تاریخ: 13 آذر 1402
بازدید:
رایتینگ آیلتس - گالری آواگستر

نیازمندی هرکاری برنامه ریزی و تعهد به آن برنامه ریزی است. برای موفقیت در آزمون آیلتس باید رایتینگ خود را به سطحی بالا برسانید. شما نمی توانید یکی از این چهار قسمت اصلی آزمون چه رایتینگ چه سه مهارت دیگر را از نظر خارج کنید. نمره هر قسمت تأثیر زیادی بر روی نتیجه نهایی می گذارد.

موفقیت در رایتینگ آیلتس نیازمند تعدادی پارامتر است. شما باید آنها را آموحته و تمرین کنید. همواره هوش و ضریب ذهنی بالا نه بلکه شخصی که تمرین و تکرر در ادامه مسیر خود دارد، موفق تر است. آیلتس نیز بیشتر از برنامه و منابع به یک اراده استوار برای موفقیت نیاز دارد.

ترکیب رایتینگ و آیلتس

رایتینگ همانطور که ذکر شد یکی از ارکان یادگیری زبان انگلیسی است. در واقع نه حتی برای آیلتس بلکه به صورت کلی مهارت رایتینگ باید در برنامه های شما برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. رایتینگ در آیلتس خود راه هایی برای تقویت هرچه بیشتر برای آزمون دارد که جلوتر به آن اشاره می کنیم.

فارغ از آیلتس و در فرآیند یادگیری زبان انگلیسی از ابتدای راه باید تمام و کمال برای هر چهار مهارت اصلی وقت لازم را بگذارید. این مهارت ها باید در کنار یکدیگر و با یک سرعت تقویت شوند. اگر کودکی زبان آموز دارید می توانید با تهیه مجموعه Family and Friends از یادگیری یکسان در تمام چهار مهارت اطمینان حاصل کنید.

راه های تقویت رایتینگ آیلتس

راه های متنوع و گوناگونی برای تقویت رایتینگ علی الخصوص در جهت آزمون آیلتس موجود می باشد. از بین این راه ها، آنی را انتخاب کنید که مناسب سطح و نحوه مطالعه شما است. تعدادی از این راه عبارتند از:

1.گسترش دایره لغات: برای نوشتن شما بالطبع به کلمات نیاز دارید. هرچه کلمات بیشتر و متنوعی بلد باشید می توانید متنی زیباتر و خواناتر بنویسید. در نتیجه امر یکی از راه های تقویت رایتینگ آیلتس گسترش دایره لغات است. این کار باید همواره در تمرینات و مطالعه شما مشهود باشد.

2.بالا بردن تایم خواندن: رایتینگ و ریدینگ به صورت مشخص بر روی متن تمرکز دارد. این دو مهارت در ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر قرار دارند. بنابراین بیشتر خواندن و دیدن متن های مختلف شما را برای نوشتن راحت تر مهیا می کند.

3.تمرین روزانه نوشتن: بالاتر گفتیم که تمرین و تکرر چه اثراتی دارد. شما برای تقویت رایتینگ در جهت آیلتس باید هر روز وقت معینی برای نوشتن به انگلیسی اختصاص دهید. نوشتن انشاء در مورد یک موضوع و یا نوشتن خاطرات روزانه به انگلیسی می تواند کمک بزرگی به شما در نوشتن بکند.

برنامه ریزی برای رایتینگ آیلتس

برنامه ریزی رکن اصلی موفقیت است. به عبارت دقیق نه خود برنامه ریزی بلکه نظم و انظباط شاه کلید موفقیت شما در هر کاری می شود. بهترین برنامه ریزی ها بدون نظم در اجرای آن پشیزی ارزش ندارند. برخی با برنامه یک مشاور و برخی با برنامه شخصی سازی شده خود جلو می روند. برنامه شخصی ساز همواره نتیجه بهتری برای شما دارد. چراکه خود آن را تنظیم کرده و می توانید نسبت به شرایط آن را بهتر کنید.

رایتینگ آیلتس باید و باید برای یک آزمون دهنده آیلتس از واجبات باشد. چراکه بدون آن شما حداقل در ریدینگ نیز نتیجه مطلوبی نمیگیرید. فلذا راه ها و چگونگی تقویت آن را برای شما روشن کردیم. برای اطلاعات بیشتر ، خرید کتاب های آموزشگاهی و غیره میتوانید از سایت گالری کتاب آوا دیدن فرمایید .

برچسب‌ها:

آژانس تبلیغاتی فر

دیدگاه‌ها