خرید کتاب های Top Notch

آموزش در رده سنی بزرگسالان (adult courses) یکی از حساس ترین دوره های آموزشی است. کسانی که در این دوره ها شرکت می کنند، هدفی مهم از آموزش زبان انگلیسی دارند. یکی از منابع مناسب که تمامی دغدغه های پیداکردن منبع مناسب را برطرف می کند، مجموعه Top Notch است. این مجموعه دارای 4 مجموعه دوتایی می باشد. این کتاب ها توسط انتشارات Pearson تهیه و آماده شده است.

مجموعه Top Notch  در تمامی سطوح دارای یک Student’s Book، Work Book  و هم چنین یک Teacher’s Book  برای راهنمایی مدرسان در جهت بهتر شدن آنها در آموزش است.

کتاب های Top Notch در لهجه امریکن موجود و از سال 2006 منتشر می شود. تاکنون سه ویرایش(Edition) از این کتاب منتشر شده است. ویرایش سوم و آخر از سال 2016 منتشر شده است.  اکنون این ویرایش آخر است که در آموزشگاه ها فروخته و تدریس می شود.

کتاب Top Notch Fundamentals به عنوان سطح ابتدایی دارای 14 درس می باشد. Top Notch 1,2,3 هرکدام دارای 10 درس می باشند. زبان آموز با مطالعه این کتاب ها در چهار مهارت اصلی پیشرفت کرده و جلو می رود. در کنار چهار مهارت اسپیکینگ، لیسینینگ، رایتینگ و ریدینگ زبان آموز دایره لغات خود را روز به روز افزایش می دهد.

مجموعه Top Notch  همانطور که گفته شد دارای 4 سطح می باشد که از سطح A1 تاB1 زبان آموز را همراهی می کند. انتشارات Pearson برای سطوح بالاتر کتاب های Summit را طراحی کرده است. این کتاب ها خلا مجموعه Top Notch  را در سطوح بالا جبران می کند و به صورت مکمل مورد استفاده قرار می گیرند. با این کتاب ها شما می توانید تا سطح Advanced پیش بروید.

Top Notch Fundamentals

مجموعه کتاب های Top Notch Fundamentals

Top Notch 1

کتاب های سطح Top Notch 1

Top Notch 2

کتاب های سطح Top Notch 2

Top Notch 3

کتاب های سطح Top Notch 3