خرید کتاب Family and Friends

یکی از رایج‌ترین کتاب‌های آموزشگاهی کتاب Family and Friends است. این کتاب برای رده سنی زبان آموزان 7 تا 13 پیشنهاد می‌شود. این کتاب ها توسط انتشارات آکسفورد در هفت سطح منتشر می شوند. Family and Friends دارای یک سطح استارتر و شش سطح دیگر می باشد.  ویرایش اول تا حدودی منسوخ شده و بیشتر ویرایش دوم است که فروخته و تدریس می شود.

Family and Starter

مجموعه کتاب های Family and Starter

Family and Friends 1

مجموعه کتاب های Family and Friends1

Family and Friends2

مجموعه کتاب هایFamily and Friends2

Family and Friends3

مجموعه کتاب های Family and Friends3

Family and Friends 4

مجموعه کتاب های Family and Friends 4

Family and Friends 5

مجموعه کتاب های Family and Friends 5

Family and Friends 6

مجموعه کتاب هایFamily and Friends6

خرید ویرایش دوم کتاب Family and friends starter

اگر شما هم قصد خرید ویرایش دوم کتاب family and friends starter را دارید، به راحتی می‌توانید از همین صفحه وارد بخش مربوطه شوید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. ما در گالری کتاب آوا به صورت تخصصی روی انواع کتاب family and friends 1 و دیگر سطح های این مجموعه فعالیت می‌کنیم و تقریبا این کتاب در همه سطح ها را همیشه موجود داریم.

شما هر کجای ایران که باشید اگر قصد خرید ویرایش دوم کتاب family and friends starter را دارید، ما آن را در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهیم رساند.

گام به گام کتاب Family and friends

دانلود گام به گام یا پاسخنامه فمیلی اند فرندز به صورت PDF در این بخش به زودی قرار خواهد گرفت، با دانلود جواب ورک Family and Friends در همه سطح ها این این بخش به راحتی می‌توانید در آموزش بهتر از آن بهره‌مند شوید.

به زودی لینک دانلود گذاشته خواهد شد…

کتاب های Family and Friends

این کتاب‌ها در بسیاری از آموزشگاه های سطح کشور تدریس می شود. در این کتاب ها به نحو احسن بر روی مهارت های listening و speaking تمرکز کرده و سایر مهارت ها را در کنار grammer به زبان آموز آموزش می دهد. رده سنی کودکان همچون رده سنی پیش دبستانی نمی باشد. کتاب های Family and Friends در کنار یک کتاب student book دارای یک کتاب  work bookنیز می باشد و کودک ما با نوشتن به زبان انگلیسی هم آشنا می شود. در کنار  work bookو student book ، یک نسخه Teachers Edition نیز موجود است. مدرس با تهیه این کتاب متوجه نحوه تدریس و آموزش این کتاب ها می شود.

هرکدام از سطوح شش گانه این کتاب دارای 4 عدد  Friend Storyمی باشد. نقطه قوت دیگر این کتاب ها محدود نشدن به دو مهارت speaking و listening است. این کتاب ها هر کدام دارای کتاب های writing و reading می باشد. این کتاب ها به صورت  مکمل (supplement) کتاب های اصلی پیشنهاد می شوند. در کنار همه اینها کتاب های Family and Friends در هر کدام از سطوح شش گانه دارای یک کتاب Grammer Friends نیز هستند.

خرید اینترنتی کتاب های فمیلی اند فرندز

یکی از نقاط قوت این کتاب، دسته بندی آن به دو مدل British و American است. در واقع کودک ما از ابتدا متوجه تفاوت لهجه ها شده و یکی را انتخاب می کند. این باعث می شود از ابتدای یادگیری زبان در یک جهت حرکت کند و زبان انگلیسی را از ابتدا به صورت کجدار و مریز فرا نگیرد و در جهت لهجه ای که از ابتدا انتخاب کرده است، حرکت کند.

در این کتاب ها ابتدا حروف زبان انگلیسی به شما آموزش داده می شود. از طرفی پس از یادگیری مفاهیمی همچون خانواده، رنگ، لباس و حیوانات از طریق مکالمات ساده، معرفی خود به زبان ساده را نیز یاد می گیرد. یکی از مواردی که کودک را به مطالعه این کتاب ها جذب می کند صفحات رنگی و نقاشی های کارتونی این کتاب ها است.

با آموزش این کتاب ها زبان آموز در نهایت می تواند متن های بلند در قالب آرزوها، سفر، گزارش دادن و.. در قالب مکالمه فرا می گیرد. در این کتاب ها محصل طی درس های مختلفی چون اوقات فراغت، تکنولوژی، سفر و… دایره لغات خود را گسترده تر و با گرامر کاربردی آشنایی پیدا می کند. تصاویر و نقاشی های این کتاب ها رغبت زبان آموز رابه یادگیری افزایش و ذهن او را آماده نگه می دارد.

شما می توانید به راحتی تمامی کتاب های Family and Friends در هر کدام از سطوح شش گانه را در کنار کتاب های مکمل  reading، writing  و grammer را از طریق مجموعه گالری آوا تهیه کنید.

کتاب Family-and-Friends

سری کامل کتاب های Family and Friends

برای خرید سری کامل کتاب های فمیلی اند فرند در هر 6 سطح به راحتی می توانید از قسمت بالا، مقطع مورد نظر خود را انتخاب کنید و زیر مجموعه کتاب های آن را مشاهده کنید.

ما در فروشگاه اینترنتی گالری کتاب آوا سعی کرده ایم تا با دسته بندی منظم و مشخصف انتخاب محصول مورد نظر را برای شما آسان تر کنیم.

مجموعه کامل کتاب فمیلی فرندز

در این بخش از وب سایت گالری کتاب آوا به راحتی می توانید مجموعه کامل کتاب های فمیلی فرندز را از Starter تا سطح 6 به صورت دسته بندی شده و کامل مشاهده کنید. امکان خرید آنلاین مجموعه کتاب ها و ارسال به سراسر ایران توسط مجموعه ما برای شما عزیزان فراهم شده است.

  • مجموعه کتاب های Family and Starter
  • مجموعه کتاب های Family and Friends1
  • مجموعه کتاب های Family and Friends2
  • مجموعه کتاب های Family and Friends3
  • مجموعه کتاب های Family and Friends 4
  • مجموعه کتاب های Family and Friends 5
  • مجموعه کتاب هایFamily and Friends6

کتاب های Family And Friends در هفت سطح، یکی از کامل‌ترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می باشد. این مجموعه که توسط انتشارات آکسفورد تألیف و منتشر شده، برای سنین 7 تا 13 سال مناسب می باشد.
مجموعه کتاب های فمیلی فرندز آموزش را از الفبا آغاز کرده و سعی در تربیت چهار مهارت زبان در کودکان دارد.

قبل از کتاب های Family and Friends

مستحضر هستید که کتاب های Family and Friends  کتاب هایی در سطح رده سنی کودکان می باشد. کودکان از سنین هفت و یا هشت سالگی با این کتاب ها آشنا می شوند. حال پیش از این کودکان در رده سنی پیش دبستانی می باشند. برای این دوره نیز کتاب های به خصوصی پیشنهاد می شوند. از جمله این کتاب ها سری کتاب های Pockets می باشند.

کتاب های این دوره عموما نه با هدف یادگیری بلکه بیشتر آشنایی کودک با زبان انگلیسی می باشند. چراکه بیشتر حالتی چون رنگ آمیزی دارند. کل نوشتار مورد انتظار از کودک همین رنگ آمیزی است. آموزش بیشتر در محور اسپیکینگ است.

پیشینه کتاب های Family and Friends

مجموعه Family and Friends  از سال های بسیار دور وارد کشور شدند. این کتاب ها از همان سال های ابتدایی در بین زبان آموزان و مدرسان بسیار طرفدار پیدا کردند. این مجموعه کتاب ها در دو نسخه تهیه و چاپ می شوند. دو مجموعه در واقع دو لهجه مختلف اصلی را پوشش میدهند. با توجه به نیاز و علاقه بازار داخلی نسخه آمریکایی بیشتر تدریس شد. لکن نسخه British آن نیز موجود است.

کتاب های Family and Friends  یک مجوعه بسیار مناسب از سوی یکی از بهترین ناشران یعنی آکسفورد است. آکسفورد این مجموعه را در شش سطح اصلی و یک سطح starter تهیه و روانه بازار می کند. رده سنی مدنظر ناشر هفت و یا هشت سالگی یا به تعبیر دقیق تر همزمان با رفتن به مدرسه است. به همین دلیل این کتاب در رده سنی کودکان دبستانی و یا قبل از نوجوانی قرار دارد.  

مجموعه Family and Friends تعدادی کتاب های الحاقی نیز دارند. این کتاب ها برای بالا بردن بازدهی کتاب ها و بهتر تدریس شدن آنها می باشد.

کتاب‌های Work Book

این کتاب برای تمرین و یادگیری بیشتر کودک ما اختصاص می یابد. این کتاب بیشتر حالت تمرین در خانه دارد. با این کتاب فرآیند یادگیری و آموزش شما در خارج از فضای کتاب اصلی ادامه می یابد. این کتاب در تمامی سطوح برای زبان آموزان در کنار کتاب اصلی باید تهیه شود.

کتاب‌های Student Book

کتاب اصلی همانStudent Book  است. این کتاب از صفر تا صد برای آموزش تهیه می شود. در این کتاب نیز تمرین هایی برای زبان آموز تعبیه می شود. تمارین بیشتر برای کامل شدن فرآیند یادگیری در کتاب Work Book برای زبان آموز قرار می گیرد. Student Book بیشتر برای یادگیری در فضای کلاس است.

کتاب‌های Teacher Book

کتاب معلم یا همان Teacher Book در تمامی سطوح مجموعه تعبیه می شود. این کتاب برای معلم و مدرس کتاب است. با مطالعه این کتاب نحوه تدریس برای مدرس روشن می شود. مطالعه این کتاب باعث افزایش بازدهی در معلم و به طبع باعث بالاتر رفتن بازدهی زبان آموزان می شود.

کتاب‌های Grammar Friends

در تمامی سطوح شش گانه مجموعه Family and Friends  یک کتاب با عنوان Grammar Friends برای زبان آموز وجود دارد. در کتاب اصلی هر سطح مطالب مربوط به گرامر به اندازه کافی و نیاز وجود دارد. با این کتاب، شما یک قدم از بقیه زبان آموزان سطح خود جلوتر می روید. همانطور که از اسم کتاب مشخص است، این کتاب دوستی برای بالاتر بردن سطح گرامر شما است.

کتاب‌های Story Friends

مجموعه Family and Friends  یک مجموعه تمام و کمال است. این همه تعریف و تمجید دلایلی دارد. این کتاب ها در تمامی سطوح هر کدام دارای 4 عدد کتاب Story Friend می باشد. تمامی این ها برای کامل شدن فرآیند یادگیری است. هیچ نکته ای مغفول نمی ماند. در واقع این داستان ها فرآیند یادگیری را برای کودک ما به سرگرمی و تفریح تبدیل می کند.

کتاب‌های Reading and Writing

کتاب های مجموعه Family and Friends  تمامی چهار مهارت اصلی ما را در بر می گیرند. حال برای اضافه کاری و به اعتلا رسیدن هر کدام از این چهار مهارت یک کتاب بسیار مناسب برای نوشتار و خواندن تهیه می شود. در این کتاب اصل و اساس همانطور که از اسم کتاب بر می آید مهارت های ریدینگ و رایتینگ می باشد.

نقاط قوت کتاب های Family and Friends

مجموعه Family and Friends  بالاتر نیز ذکر شد، یک مجموعه تمام و کمال است. چهار مهارت اصلی یعنی اسپیکینگ، لیسینینگ، رایتینگ و ریدینگ در تمامی سطوح این کتاب ها تقویت می شود. همانطور که مستحضر هستید کتاب های course زیادی در تمامی رده های سنی وجود دارد. تفاوت این کتاب ها در انتشارات آنها می باشد.

کتاب های مکمل

نقطه جداکننده این کتاب از سایرین تاکید بیشتر بر اسپیکینگ و لیسینینگ می باشد. با این حال از طرق کتاب های مکملی چون Reading and Writing نقاط کمرنگ کتاب را نیز پوشش می دهد.

داشتن الحاقیاتی چون Work Book و Teacher Book باعث بالا رفتن بازدهی کتاب می شود. این کتاب ها با هدف تقویت و بالابردن زبان آموز از سطح دیگر کتاب های مشابه می باشد.

پوشش حداکثری

اگر کودک شما از ابتدا با این کتاب ها قدم در یادگیری زبان بگذارند، یادگیری درست و اصولی را در مراحل بعدتر نیز می بینید. این مجموعه با سطح اول یعنی starter شروع به یادگیری حروف انگلیسی می کند. در واقع کودک ما از طریق مکالمات ساده با مفاهیمی چون خانواده، مدرسه، دوستان، رنگ ها و غیره آشنا می شود. در واقع هرانچه مقتضی سن اوست از این کتاب ها یاد می گیرد.

آموزش در پسا Family and Friends

با شروع دوران کودکی در دوره دبستان شما با کتاب های Family and Friends  آشنا می شوید. گام به گام با این کتاب ها در مسیر حرکت می کنید. اگر کودک شما از ابتدا تا انتها با کتاب های این مجموعه مسیر را به درستی طی کند اثرات مفید آن را در دوره های بعد را خواهی دید.

دوره نوجوانی کتاب های مخصوص خود را دارد از جمله آنها می توان به کتاب های connect اشاره کرد. این کتاب ها اکثرا در مجموعه های چهار جلدی تعبیه می شوند. بعد از دوران کودکی، زبان آموز یک آزمون تعیین سطح می دهد و چنانچه آموزش او در دوره قبلی مناسب باشد نه از ابتدا بلکه از سطح دوم و یا سوم وارد کتاب های نسل بعدی می شود.

خرید کتاب Family and Friends 1

برای خرید مجموعه کتاب‌های family and friends 1 می‌توانید از همین صفحه وارد بخش مربوط شوید. گالری کتاب آوا با تخفیف ویژه روی همه کتاب‌های آموزشگاهی زبان انگلیسی به عنوان تخصصی‌ترین مرجع کتب آموزشگاهی بهترین سایت برای خرید شما خواهد بود.

از دیگر کتاب‌های آموزشگاهی زبان انگلیسی می‌توان به مجموعه کتاب‌های Big English اشاره کرد.