تقویت رایتینگ از صفر تا صد

دسته‌بندی: مقالات
تاریخ: 22 آذر 1402
بازدید:
تقویت رایتینگ صفر تاصد -آوا گستر

نوشتن همواره راهی برای فرار از افکار و تخلیه است. گاهی نیز برای یادگیری نوشتن نیاز است. گاهی ما حتی نیاز به نوشتن خارج از زبان اصلی و مادری خود داریم. مهارت رایتنیگ در زبان انگلیسی خارج از گسترش ابعاد ذهنی شما برای مهاجرت و آزمون های بین المللی از نان شب هم واجب تر است. در نتیجه تقویت رایتینگ از صفر تا صد برای زبان آموزان فارغ هر سطحی از واجبات زبان انگلیسی است.
تقویت رایتینگ برای مهارت های دیگر شما از جمله ریدینگ بسیار لازم است. شما در هر سطحی از یادگیری باشید باز هم باید رایتینگ در برنامه آموزش شما باشد. با تقویت رایتنیگ شما قدرت تفکر و در نتیجه صحبت کردن خود را بالاتر برده و نه به صورت عادی و معمولی بلکه پربارتر می توانید صحبت کنید.

رایتینگ به صورت مشخص بر روی نوشتن و نوشتار شما تمرکز دارد. بعد از گذشتن از مراحل یادگیری زبان و گذشتن از محک آزمون های بین المللی شما بسیار زیادتر به این مهارت رایتنیگ نیاز دارید. در ابتدا شاید آنچنان مهم جلوه نکند ولی چه مهاجرت تحصیلی و چه مهاجرت شغلی نوشتن به زبان انگلیسی برای شما از واجبات است.
در یادگیری اولین فرآیند خواندن و نوشتن به آن زبان است. حال اگر کودکی زبان آموز در خانه دارید، این مراحل ابتدایی بسیار مهم تر است. یادگیری در این دوره باید جامع و بدون فرسایش باشد فلذا باید با یک مجموعه کامل و با در نظر گرفتن تمامی ابعاد باشد. یکی از بهترین کارها خرید کتاب های Family and Friends می باشد. این مجموعه یک سری کتب است که در هفت سطح طراحی می شود.

 

تقویت رایتینگ گام به گام

ابتدای هر کاری می تواند هم سخت باشد هم گنگ. گاهی در ابتدای یک امر شور و شوقی فراوان داریم. بهترین راه استفاده از این انرژی، بهینه سازی آن است. باید با یک سرعت مطمئنه و اطمینان بخش فرآیند یادگیری زبان را شروع کنیم. سپس با توجه به مسیر و فوریت هدف ما سرعت را کم و زیاد کنیم. برنامه ریزی باید رکن همیشگی یادگیری زبان باشد. با داشتن برنامه شما هم انرژی کافی برای طول مسیر دارید و هم از مسیر منحرف نمی شوید.

راه‌های تقویت رایتینگ

همه ما قبل از یادگیری زبان انگلیسی یک زبان مادری و سپس فارسی یاد گرفته ایم. فلذا برای فکر کردن از آن زبان استفاده می‌کنیم. حد اعلا در مهارت رایتینگ و ریدینگ تمرین و تمرین بیشتر برای فکر کردن به همان زبان است. برای این امر باید تمارین مختلفی مثل فکر کردن به انگلیسی، نوشتن ژورنال، نوشتن خاطرات روزانه و از این قبیل تمرینات را به برنامه اضافه کنیم. برای این امر از خیلی سطوح پایین و متون خیلی ساده شروع کنید. گذشت زمان و مداومت در مسیر از شما یک حرفه‌ای می‌سازد.

تقویت ریدینگ از صفر تا صد مسیر یادگیری زبان باید باشد. چراکه رایتینگ یکی از چهار چرخ اتومبیل زبان انگلیسی شماست. صرف نظر از این مهارت به بهانه بالاتر بودن دیگر مهارت‌ها کاری عبث و بیهوده است

برچسب‌ها:

آژانس تبلیغاتی فر

دیدگاه‌ها