تقویت رایتینگ در خانه

دسته‌بندی: مقالات
تاریخ: 28 مهر 1402
بازدید: 62
تقویت رایتینگ در خانه - گالری آواگستر

یکی از مشکلات روش خودآموزی پیدا کردن راه های جدید و متنوع است. رایتینگ یکی از باید های یادگیری هر زبانی است. برای مهارت رایتینگ باید مولفه هایی از پیش تقویت شده و نتیجه آن را در رایتینگ ببینیم. تقویت مهارت های چهارگانه و به طور کلی یادگیری زبان از خانه و به صورت خودآموز می تواند چالش های متفاوتی داشته باشد.

مهارت رایتینگ چیست؟

مهارت رایتینگ همچون لیسینینگ یک مهارت ثانویه است. در واقع همچون اسپیکینگ یک مهارت است که پس از مولفه های زبان مقصد می توانید از آن استفاده کنید. تقویت مهارت رایتینگ به شما کمک می کنید در دیگر حوزه ها هم پیشرفت کنید.

مهارت رایتینگ یکی از مهارت های مهم برای کسانی اسن که قصد شرکت در آزمون های بین المللی دارند. اگر قصد شرکت در آزمون هایی چون آیلتس، تاقل و… را دارید باید یک برنامه مدون برای تقویت رایتینگ خود تهیه کنید.

راه های تقویت رایتینگ در خانه

تقویت رایتینگ می تواند راه های گوناگونی را شامل شود. از بین این تعداد راه گوناگون و متفاوت شما باید راه های مخصوص خود را انتخاب کنید. این راه ها کلی بوده ولی شما باید با شخصی سازی آن رابه راه های منحصر به فرد خود تبدیل کنید. تعدادی از آنها را برای شما می شماریم.

1.نوشتن خاطرات روازنه

نوشتن خاطرات روزانه به مرور می تواند برای شما یک تمرین روزانه در جهت استفاده از گرامر و کلمات مختلف باشد.شما مجبور هستید هر آنچه در طول روز اتفا افتاده را نوشته فلذا این یک تمرین روزانه مناسب و موثر است.

2.افزایش دایره لغات

مهارت رایتینگ به مولفه های دیگر بسیاری بستگی دارد. یکی از این مولفه ها همانطور که ذکر شد دایره لغات است. یکی از راه های تقویت رایتینگ در خانه افزایش دایره لغات است. برای این مهم لازم است راه های متععدی انجام دهید. داشتن یک دیکشنری و مرور همواره واژگان می توانید مفید فایده باشد.

3.نوشتن انشاء

نوشتن انشاء در مورد موضوعات گوناگون و متنوع می تواند به صورت مستمر باعث بالا رفتن مهارت شما در نوشتن و رایتینگ می شود. مرور دوباره همون متون و عیب یابی باید در لیست کارهای شما برای نوشتن انشاء باشد.

4.خلاصه نویسی

خلاصه برداری از کتاب ها و متون مختلف می تواند همواره و رفته رفته می تواند به صورلت مداوم باعث تقویت مهارت رایتینگ شما در ظرف زمان می شود. اگر اهل مطالعه هستید و کتاب های انگلیسی می خوانید با خلاصه کردن و خلاصه برداری می توانید مهارت رایتینگ خود را بالا ببرید.

5.تقویت ریدینگ

برای نوشتن نیاز است که ابتدا یک خواننده ماهر باشید. برای تقویت راتینگ که یک مهارت ثانویه است، نیاز است که سعی کنید در وهله اول بتوانید یک خواننده خوب و ماهر شوید. تقویت مهارت ریدینگ را برنامه های خود قرار دهید.

راه های تقویت رایتینگ می تواند بسیار متنوع و متفاوت باشد. حال شما باید از بین این راه های مختلف آن لباسی که اندازه شما است را انتخاب کنید. این لیست راه های تقویت رایتینگ می تواند لیستی بلند بالا باشد. شما خود می توانید راه های ابداعی خود را نیز پیاده کنید. برای اطلاعات بیشتر ، خرید کتاب های آموزشگاهی و غیره میتوانید از سایت گالری کتاب آوا دیدن فرمایید .

برچسب‌ها:

آژانس تبلیغاتی فر

دیدگاه‌ها